Czekoladki reklamowe na specjalne okazje

Czekoladki reklamowe

Czekoladki reklamowe

Słodycze to popularna forma poczęstunku. Są jednak sytuacje, wymagające szczególnej oprawy. Są okazje, które można uświetnić jedynie czymś wyjątkowym. Jubileusz firmy, podpisanie korzystnej umowy, wesele, chrzest…Banalny, słodki prezent lub oklepany poczęstunek nie wchodzą wówczas w grę. Potrzebny jest oryginalny, wyjątkowy gadżet. Czekoladki te parametry posiadają. Są eleganckie, nietuzinkowe i słodkie, dzięki czemu kojarzą się wyłącznie dobrze. Ich smak zachwyci każde podniebienie, a wygląd oczaruje nie tylko estetów…

Bombonierki

Ręcznie wykonane czekoladki reklamowe to prawdziwy rarytas. Wybierzmy te w różnych polewach (mlecznej, deserowej i białej). Nadzienia powinny być różnorakie, by każdy smakosz mógł znaleźć coś dla siebie. Sprawdzone i lubiane smaki to smak śmietankowy, kokosowy, toffi, migdałowy, orzechowy i pistacjowy. Nie wybierajmy czekoladek z alkoholem, jeżeli nie mamy pewności, czy wśród degustatorów nie będzie dzieci. Bombonierka wręczona kontrahentowi lub bliskiej osobie, pozostawić może tylko dobre wrażenie. Urzekające opakowania czekoladek nie pozostawiają wątpliwości, że bombonierki to wyrób niezwykle elegancki.

Słodkości na specjalne okazje

Słodkie podziękowania wpisały się w kanon przyjęć weselnych. Goście weseli otrzymują od młodej pary drobny upominek – pralinkę z krótkim podziękowaniem, które można odczytać na gustownym opakowaniu. Czekoladowym smakołykiem da się uświetnić jeszcze wiele okazji. Oświadczyć się można czekoladką z napisem „Wyjdziesz za mnie?”. Tacie, w dniu jego święta, złożyć buziaki na słodkiej pralince, a sympatii wręczyć czekoladowe serce. Czekoladki reklamowe są prezentem zawsze trafionym, a w dodatku niezbyt kosztownym.

Słodkie figurki

Czekoladowe figurki potrafią urzec tak samo jak czekoladki reklamowe. Pierwsze urodziny ozdobi bobas z białej czekolady. Mikołajowe paczki dla pracowników mogą wzbogacić się o czekoladowych mikołajów. Tort weselny zaszczyci swoją obecnością czekoladowa para młoda. A słodki pantofelek zje na wieczorze panieńskim przyszła panna młoda.